Kurumsal

1982 yılında torna atölyesi olarak kurulan işletmemiz 1990 yılına kadar talaşlı imalat ve dişli pompa imalatı yapmıştır. Talepler doğrultusunda 1990'dan günümüze ürün çeşitliliğini artırarak teleskopik silindir, hidrolik silindir, hidrolik pompa, iş makinesi silindirleri, hidrolik kamyon damper silindirleri, ziraat makineleri hidrolik silindirleri, hidrolik ünite, hidrolik pres ve talaşlı imalat konularında hizmet vermeye başlamıştır.

 

2008 yılından itibaren Teksan Sanayi Sitesinde yeni atölyemizde faaliyetlerimize devam etmekteyiz. 1995 yılında mikroler ezme takımları, kendi imalatımız derin delme ve ezme makineleri ile hidrolik silindir imalatı konusundaki deneyimlerimizi ve kalitemizi artırmış bulunmaktayız. Ayrıca hidrolik sistemler, her türlü iş makinası silindiri tamiratı konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Görseller

1
1
1

Etiketler

HİZMETLERİMİZ

Fason Torna İşleri

Şirketimiz bünyesinde Fason Torna İşleri yapılmaktadır... Devamı >>

Krom Kaplama

Es Hidro-Tek olarak Eskişehir'de krom kaplama konusunda hizmet vermekteyiz... Devamı >>

KURUMSAL

1982 yılında torna atölyesi olarak kurulan işletmemiz 1990 yılına kadar talaşlı imalat ve dişli pompa imalatı yapmıştır. Talepler doğrultusunda 1990'dan günümüze ürün çeşitliliğini artırarak teleskopik silindir, hidrolik silindir, hidrolik pompa, iş makinesi silindirleri, hidrolik kamyon damper silindirleri, ziraat makineleri hidrolik silindirleri, hidrolik ünite, hidrolik pres ve talaşlı imalat konularında hizmet vermeye başlamıştır. Devamı >>